Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Koncertowe podsumowanie

2018-02-08 12:30:43 (ost. akt: 2018-02-08 12:34:23)

Autor zdjęcia: Archiwum MGCK w Zalewie

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie gościło grono zacnych gości między innymi Alicję Majewską i Włodzimierza Korcza.

Wszyscy zebrali się aby wysłuchać nie tylko wspaniałych artystów, ale przede wszystkim informacji podsumowujących zadania zrealizowane przez gminę Zalewo w roku 2017.
Burmistrz miasta Zalewa Marek Żyliński wraz z przewodniczącym rady miejskiej Edwardem Całką, serdecznie przywitał wszystkich gości. Panowie opowiedzieli o istotnych inwestycjach zrealizowanych w Gminie Zalewo w minionym roku, warto było wysłuchać jak wiele dzieje się w naszym regionie. Przemówienie wygłosił także obecny na spotkaniu marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustawa Marka Brzezina. 

Po pierwszej oficjalnej części spotkania przyszedł czas na niesamowity koncert, Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza oraz kwartetu smyczkowego "Opera Quartet". Występ tak znakomitych artystów musiał się udać, to wspaniałe zakończenie i podsumowanie minionego roku, oby kolejny był równie udany, zarówno dla całej gminy Zalewo, jak i dla każdego jej mieszkańca z osobna.
MGCK


red
morag@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages